Me Dagzin apo vetëm? Einxhel tregon se kur ndihet më e fortë në lojë

Mediale Vip

Me Dagzin apo vetëm? Einxhel tregon se kur ndihet më e fortë në lojë

Më: 17 janar 2022 Në ora: 10:12
Arjola Demiri dhe Einxhel

Disa nga banorët kanë shijuar një mbrëmje tipike meksikane.

Këtë moment ata e kanë shfrytëzuar edhe për të diskutuar disa gjëra të rëndësishme lidhur me lojën.

“A mendon se je më e fortë me Dagzin apo vetëm?”,- pyeti Iliri- Einxhelin.

Pasi u mendua për disa çaste ajo deklaroi se Dagzi nuk ka ndikuar në lojën e saj, përveçse e ka bërë më të lumtur.

“Unë lojën time e kam bërë njësoj, si me Dagzin si vetëm. E vetmja diferencë është që ai më bën të lumtur. Dagz vazhdon të mos jetë ‘partner në krim’ me mua. Ai nuk bie dakort për shumë qëndrime të miat, por fortësia ime në lojë nuk ka lidhje me këtë”,- u shpreh ajo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat