E pranon Donaldi: Iliri është lojtar më i fortë se unë në BBV

Mediale Vip

E pranon Donaldi: Iliri është lojtar më i fortë se unë në BBV

Më: 17 janar 2022 Në ora: 11:31
Donaldi dhe Iliri

Dagz-i dhe Einxhel kanë diskutuar disa gjëra për banorët e tjerë.

Ata kanë diskutuar për Ilirin dhe Donaldin.

Einxhel dhe Donaldi kanë pasur debate dy ditët e fundit, së pari për lojën ndaj Egzonës, pastaj edhe për Ilirin.

Ndërsa Dagz-i potencoi se Iliri është në këtë pikë fal Donaldit.

Sipas tij Donaldi e ka ndihmuar atë të arrijë kaq shumë.

Ndërsa Donaldi në anën tjetër edhe Donaldi e ka pranuar se Iliri është më i fortë se ai.

 Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat