Nga pushimet e çiftit Sarah-PM, fansat kanë një kërkesë

Mediale Vip

Nga pushimet e çiftit Sarah-PM, fansat kanë një kërkesë

Më: 18 janar 2022 Në ora: 11:40
Sarah dhe Dj PM

Pas një periudhe intenzive në program, që u pasua me një periudhë po aq intenzive pas daljes nga “Big Brother VIP”, Sara dhe PM kanë vendosur t’i kushtojnë kohë vetes me plot kuptimin e fjalës.

Ata të dielën kanë marrë rrugë drejt Bogës së Pejës, aty ku po i “mbushin bateritë”.

Qëndrimi atje duket të jetë disa ditor dhe fansat e shumtë të çiftit kanë vetëm një kërkesë që nuk iu është plotësuar (ende).

Ata duan një foto të përbashkët nga çifti që duket se po vazhdojnë suksesshëm raportin edhe jashtë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat