Ky vendim i produksionit mund ta nxjerrë sonte Beatrix Ramosajn nga Big Brother VIP?

Mediale Vip

Ky vendim i produksionit mund ta nxjerrë sonte Beatrix Ramosajn nga Big Brother VIP?

Më: 18 janar 2022 Në ora: 19:44
Beatrixa

Donaldi dhe Beatrixa dy ditë më parë kanë zhvilluar një lojë si mision nga ‘Vëllau i Madh’.

Kjo gjë i ka kushtuar paksa Egzonës pasi ajo ka shpërthyer në lot.

Ata kanë pasur për detyrë të dramatizojnë situatat brenda shtëpisë.

Beatrixa e akuzonte Egzonën rreth raportit të saj me Donaldin, situatë kjo jo edhe aq lehtë e përballueshme për Egzonën.

Këto situata nuk u pritën edhe aq mirë nga publiku dhe pati shumë reagime në rrjete sociale.

Por në rrjete sociale po qarkullon një video ku shihet Arbana duke lexuar vendimin e Big Brother VIP se lojërat që cenojnë shëndetin psikologjik të banorëve.

Videoja është shkëputur nga loja me shkop e Fifit dhe Monikës ku Semi ishte ajo e cila e përjetoj rëndë.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat