Dëshpërohet Sarah Berisha, trafiku në Prishtinë i duket më i keq se në Tiranë

Mediale Vip

Dëshpërohet Sarah Berisha, trafiku në Prishtinë i duket më i keq se në Tiranë

Më: 18 janar 2022 Në ora: 20:27
Sarah Berisha

Ish banorja e BBV-së, Sarah Berisha pas daljes nga shtëpia ka kaluar pushimin në Kosovë.

Sarah bashkë me Dj Pm kanë kaluar pushimin e parë së bashku në Bogë të Kosovës.

Ajo ka qenë aktive ditëve të fundit me postimet e saj në Instagram ku ka ndarë me ndjekësit imazhe nga pushimet.

Pas mbarimit të pushimit Sara ka vazhduar rrugëtimin edhe në Prishtinë.

Por si duket një gjë i ka penguar asaj.

Sipas Sarës trafiku në Prishtinë është më i keq se sa ajo në Tiranë.

Sara ka ndarë një imazh në makinë teksa ka pritur në trafikë.

Image
Sarah Berisha
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat