Nicole Kidman zbulon se ajo dhe bashkëshorti i saj nuk e kanë përfunduar shkollën e mesme

Mediale Vip

Nicole Kidman zbulon se ajo dhe bashkëshorti i saj nuk e kanë përfunduar shkollën e mesme

Më: 19 janar 2022 Në ora: 09:36
Nicole Kidman, Keith Urban

Ajo është një nga yjet më të suksesshme dhe më të vlerësuara nga kritikët Hollywood-it.

Nicole Kidman ka befasuar fansat e saj duke treguar se nuk e ka mbaruar shkollën e mesme.

Duke folur me prezantuesin e radios KIIS FM Kyle Sandilands, në një intervistë të transmetuar të martën, Nicole tha se ajo përfundoi vetëm vitin e 11-të.

Ylli i "Undoing" zbuloi gjithashtu se një nga punët e saj të para ishte si punonjëse e thjeshtë në Teatrin Capitol të Sidneit.

Nicole zbuloi gjithashtu se dhe bashkëshorti i saj rocker Keith Urban, 54 vjeç, nuk e mbaroi as vitin e 10-të.

Nicole e përshkroi punën e saj si një "koncert i mirë". "Nuk do të thotë që duhet ta mbaroja patjetër shkollën për të arritur deri këtu, apo jo? Ndoshta nuk është një promovim i mirë, por kjo është e vërteta ime.."- është shprehur Kidman.

Ylli me flokët e zjarrta, që në atë kohë u bë një nga yjet më të mëdhenj në Hollywood, e njohur për filmat e saj të vlerësuar nga kritikët Eyes Wide Shut, Moulin Rouge! dhe Australia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat