“Nuk dua të dëgjoj asnjë koment”/ Einxhel e përlotur pas eleminimit të Dagz

Mediale Vip

“Nuk dua të dëgjoj asnjë koment”/ Einxhel e përlotur pas eleminimit të Dagz

Më: 19 janar 2022 Në ora: 10:39
Monika dhe Einxhel

Spektakli i djeshëm për të parën herë kishte rezervuar dy eleminime.

Xheisara dhe Dagz ishin banorët që ndërprenë përfundimisht lojën në shtëpinë më të famshme.

Largimi i Arbrit la tepër dhimbje dhe nervozizëm tek partnerja e tij Einxhel.

E përlotur ajo ka nisur të përgatisë valixhet e Dagz, duke mos mundur të mbledhë dot veten.

Në inat e sipër për ngjarjen e ndodhur Einxhel ka shpërthyer edhe ndaj Monikës.

“Të lutem, nuk dua të dëgjoj asgjë. Nuk dua asnjë koment”,- tha ajo.

Banorët u përpoqën ta ngushëllonin dhe t’i shprehnin se në një lojë të tillë eleminimet janë të pashmangshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat