‘Vjehrra ta zgjidhte Dagzin’, Ilirit nuk i del inati me Monikën

Mediale Vip

‘Vjehrra ta zgjidhte Dagzin’, Ilirit nuk i del inati me Monikën

Më: 19 janar 2022 Në ora: 15:10
Iliri dhe Arjola

Zinxhiri i shpëtimit është komentuar gjatë mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Disa prej banorëve nuk e kuptuan se pse Dj Dagz, i cili u eliminua pasi doli në nominim me Einxhel, nuk u shpëtua nga Egzona, Donaldi, Beatrix apo Monika.

Ndonëse të gjithë janë shprehur se Dagz është pozitiv dhe i sjellshëm, askush nuk e mendoi emrin e tij gjatë zinxhirit.

Teksa Iliri po bisedonte me Arjolën dhe Arbrin, me ironi tha: “vjehrra të zgjidhte Dagz?”.

Arjola: Ka shumë njerëz që Dagz-in e kanë pasur afër.

Iliri: Vjehrra do të zgjidhte Dagz-in? E pe ça i tha Dagz-i?

Arjola: Po shumë mirë që ia tha.

Iliri: Të shkojë tani t’i bëjë celebrimin Dagz-it.

Arjola: Nuk ka lidhje, mos e shiko me atë sy. Mos i kalkulo gjërat kështu. Pse e ke kap kaq keq me Monikën?

Iliri: Shumë keq. Për mua është kapitull i mbyllur. Po ta them edhe këtu që ta mbash mend. Ka dy ditë që e shikoj çfarë bën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat