Adriana rrëfen kur e kuptoi për sëmundjen: Ishte nata kur hyra në Big Brother, e telefonova ish-burrin

Mediale Vip

Adriana rrëfen kur e kuptoi për sëmundjen: Ishte nata kur hyra në Big Brother, e telefonova ish-burrin

Më: 20 janar 2022 Në ora: 10:54
Adriana Matoshi

Deputetja dhe aktorja Adriana Matoshi, ka treguar se kur e kishte kuptuar se i është rikthyer tumori, pas shumë vitesh.

Ajo tha se kur kishte hyrë në shtëpinë e Big Brother për ta befasuar shoqen e saj Arjola Demirin, ka pasur marramendje.

“Ka qenë dita kur kam hyrë në ‘Big Brother VIP’, për të takuar Arjolën. Kam pasur shumë marramendje, por u përpoqa të mbaj veten, që Arjola të mos e kuptonte. Të nesërmen dhe aty kuptova që kisha sërish tumor”, tha ajo në emisionin “Goca dhe gra”.

Matoshi tha se nuk donte t’i tregonte askujt për sëmundjen, por pastaj këtë e ktheu në forcë për të tjerët.

“E thirra ish-burrin se fëmijët duhet me i marrë, e kom ditë që fëmijëve dikush mundet me ju thonë diçka”, shtoi Adriana.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat