Njëri prej banorëve ka thyer rregullat, ja çfarë paralajmëron ”Vëllai i Madh”

Mediale Vip

Njëri prej banorëve ka thyer rregullat, ja çfarë paralajmëron ”Vëllai i Madh”

Më: 21 janar 2022 Në ora: 11:52
Arjola Demiri

‘’Big Brother’’ ka evidentuar se njëri prej banorëve ka dhënë informacione nga jashtë.

Ky informacion ka ndikuar jo vetëm në lojën e Beatrix por edhe në gjendjen emocionale të Beatrix.

Për këtë arsye ‘’Vëllai i Madh’’ paralajmëroi se një vendim i rëndësishëm do të komunikohet nesër.

Ky njoftim ka nxitur reagimet e banorëve teksa të gjithë aludojnë se prej cilit konkurent është bërë kjo shkelje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat