Moderatori shqiptar sonte në BBV? Kjo foto i thotë të gjitha…

Mediale Vip

Moderatori shqiptar sonte në BBV? Kjo foto i thotë të gjitha…

Më: 21 janar 2022 Në ora: 15:38
Foto ilustrim

Formati “Big Brother VIP” është kthyer në reality show më të ndjekur të momentit për shkak se banorët e shtëpisë janë personazhe publikë.

Ndërsa ka mbetur edhe pak nga finalja e madhe, ende mbetet e paqartë nëse shtëpisë më të famshme në Shqipëri do t’i bashkohen banorë të rinj.

Ermal Mamaqi ka bërë sërish një postim dukengritur dyshimet se ai mund të bëhet sot pjesë e këtij ‘reality show’.

Përkrah një fotografie me moderatoren Arbana Osmani dhe Drini Zeqo Ermali paralajmëron futjen në Big Brother VIP.

Image
Storie në Instagram

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat