“Plagosën Albanin”, Beatrix me lot në sy rrëfen ëndrrën që pa mbrëmë

Mediale Vip

“Plagosën Albanin”, Beatrix me lot në sy rrëfen ëndrrën që pa mbrëmë

Më: 21 janar 2022 Në ora: 19:23
Banorët e Big Brother

Ajo ka biseduar me Egzonën.

Teksa po qëndronin në banjo, këngëtarja tregoi se nuk po ndihej mirë.

Ndërkohë, Beatrix tha se ka parë një ëndërr të keqe e cila ka të bëjë me vëllain e saj, Alban Ramosaj.

“E plagosën Albanin në bark, mu në krahë kalojsha në të njëjtën rrugë”, flet ndër tjera, Beatrixa teksa komenton ëndrrën e saj derisa Egzona e ngushëllon kohë pas kohe duke e përqafuar.

Ndryshe, Beatrixa sonte është e nominuar për tu eliminuar nga shtëpia e “Big Brother VIP, bashkë me Einxhel dhe Donaldin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat