Pak para nisjes së spektaklit, vëllai ka për t’i thënë diçka Egzonës së “Big Brother VIP”

Mediale Vip

Pak para nisjes së spektaklit, vëllai ka për t’i thënë diçka Egzonës së “Big Brother VIP”

Më: 21 janar 2022 Në ora: 20:40
Egzona dhe Donald

Eugeni ka ndarë një imazh të motrës së tij nga arkiva.

Ai e ka shoqëruar edhe me një mbishkrim fotografinë e publikuar.

"Vazhdo, vazhdo të buzëqeshesh ne të duam ty”, janë fjalët e vëllait të banores së “Big Brother VIP”.

Theksojmë se, ai ka zgjedhur një fotografi kur kanë qenë fëmijë dhe Egzona duket më ndryshe se si duket sot.

Ndryshe, javën e kaluar banorja e spektaklit ishte më e komentuar brenda shtëpisë, shkak i një misioni të realizuar drejt saj nga Donaldi dhe Beatrixa me urdhërin e “Vëllait të Madh”.

Image
Storie në Instagram

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat