Arbër Hajdari komenton “tradhtinë” që Donaldi i bëri Dagz-it

Mediale Vip

Arbër Hajdari komenton “tradhtinë” që Donaldi i bëri Dagz-it

Më: 21 janar 2022 Në ora: 22:25
Arber dhe Donald

Opinioniste komentoi nominimin e Donaldit drejt Dagz.

Arbër Hajdari tha se ka vepruar gabimisht banori i “Big Brother VIP”.

Sipas opinionistit, “Big Brother” mund të fitohet edhe duke bërë një shok apo shoqe brenda shtëpisë dhe jo ta heqësh qafe aq lehtë siç bëri Donaldi drejt Dagzit i cili u eliminua.

“Ishte një vendim që mori Donaldi, a i del mirë apo  keq vendos publiku. Por unë e di që ka bërë gabim sepse edhe nëse bën një shok ose shoqe mund ta fitosh lojën. Pjesa më e madhe e tyre po e tredhin sa andej sa këndej nuk me duket korrekte sepse nuk duhet të bësh gjithçka për një lojë”, tha opinionisti.

Theksojmë se, Einxhel kishte një debat të ashpër me Donaldin edhe gjatë edicionit sonte duke akuzuar njëri-tjetrin, se nominimi që bëri Donaldi dduke mos shpëtuar Dagz nuk ishte i duhur.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat