“Aty e kam mendjen”/ Donaldi i shqetësuar pas eliminimit të Beatrix

Mediale Vip

“Aty e kam mendjen”/ Donaldi i shqetësuar pas eliminimit të Beatrix

Më: 22 janar 2022 Në ora: 10:23
Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj

Donald Veshaj është mërzitur shumë mbrëmë pasi e dashura e tij, Beatrix Ramosaj, la përfundimisht shtëpinë e “Big Brother VIP”. Pas përfundimit të spektaklit, aktori i humorit është shqetësuar për këngëtaren.

Teksa disa prej banorëve shkuan për t’i qëndruar pranë pas daljes së Trixës, ai u shprehur se "ka frikë për jashtë".

Pjesë nga biseda:

Iliri: Katër javë edhe e sheh

Donaldi: Po, po

Beniada: Një javë iku

Donaldi: E di, ky është formati. Unë e di ku jam, ku jam futur

Iliri: Një person që ta do zemra e nuk është këtu

Egzona: Iliri po do me thënë ‘tash më kupton mu’. Apo jo Ilir?

Iliri: Atë e di ai

Donald: Si eksperiencë është fantastike

Iliri: Është shumë e sjellshme

Donaldi: E vetmja frikë që kam është pjesa jashtë, aty e kam mendjen. Vetëm për atë më ngel mendja

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat