Iliri diskuton me Arjolën: Je një mike midis dy ish-miqsh

Mediale Vip

Iliri diskuton me Arjolën: Je një mike midis dy ish-miqsh

Më: 22 janar 2022 Në ora: 13:28
Arjola dhe Iliri

Pas përfundimit të spektaklit të mbrëmjes së djeshme të “Big Brother VIP”, banorët kanë biseduar me njëri-tjetrin për të gjitha dinamikat që ndodhën gjatë prime.

Teksa Iliri ishte në tavolinë së bashku me Arbërin, Einxhel dhe Arjolës, iu drejtua kësaj të fundit duke i thënë “je një mike midis 2 ish-miqsh”. Ai po i referohej Monikës, me të cilën mbrëmë pati një debat mjaft të fortë.

Pjesë nga biseda mes tyre:

Arjola: Ndoshta unë jam e verbër dhe nuk e shoh

Iliri: Jo, ti nuk je e verbër. Ti je thjesht një mike midis dy ish-miqsh. Edhe ty të përket roli të bash njërin, të mbash tjetrin

Arjola: Monika disa ditë më përpara më ka thënë “Arjolë, Iliri më do jashtë shtëpisë”. I thashë jo, kjo është shaka. Po i them gjërat siç i kam kuptuar unë

Iliri: Po i thua gjërat si një mike midis dy personave që ti do. Dhe unë ta kuptoj pozicionin

Arjola: Kam unë nevojë të ju kuptoj juve, jo pozicionin. Se pozicioni do të jetë ky që është. As nuk e ndryshon Monika mendimin që kam për ty, as nuk e ndryshon ti mendimin tim që kam për të. Kur unë ta vërtetoj mirë këtë gjë, pastaj do them ok ke të drejtë ti, ose ka të drejtë ajo

Iliri: Më dëgjo mirë, nëse sot do të kishte pasur një nominim zinxhir i filluar nga Iliri, ti do të kuptoje shumë gjëra

Arjola: Po, nuk do më shpëtoje mua, por Arbërin

Iliri: Dhe do ishe në vendin tim, në rolin tënd

Arjola: Që do të thotë, ti do të shpëtoje Arbërin dhe ai rrethin zinxhir

Iliri: Ti do kuptoje si ndihem unë, kur ti zgjedh diçka që nuk jam unë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat