Monika ka një kërkesë për pilotin e saj: Më shumë se kurrë duhet të më...

Mediale Vip

Monika ka një kërkesë për pilotin e saj: Më shumë se kurrë duhet të më...

Më: 22 janar 2022 Në ora: 15:36
Monika dhe Arbri

Duket se ethet e nominimit për Monika Lubonjën sapo kanë nisur. Ajo ka zbuluar mëngjesin e sotëm se ka nevojë më shumë se kurrë për mbështetje.

Teksa po shijonte rrezet e diellit së bashku me Arjola Demirin, Monika i bëri një thirrje pilotit të saj. Ajo i tha se duhet patjetër që t’ia sjellë një parashutë.

Biseda mes Monikës dhe Arjolës:

Monika: Piloti im quhet Arbër. Arbër më shumë se kurrë duhet të më mbështesësh këto ditë, e pres parashutën

Arjola: Ti nuk ke nevojë për mbështetje, je flakë farë

Monika: Kam treguar shumë fisnikëri, kush do ta lexojë, kush do jo. Nuk do ndryshoja asgjë nga vetja ime nga ky Big Brother, të më pranojnë kështu siç jam

Arjola: Je mrekulli

Monika: Koha është pak e mirë, nuk është era sot, por brenda këtyre 5 ditëve do të pushojë era e do të fluturojë ndonjë parashutë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat