Monika përshëndet Beatrix, i bën një thirrje nënës së këngëtares: Do dalim ta kallim

Mediale Vip

Monika përshëndet Beatrix, i bën një thirrje nënës së këngëtares: Do dalim ta kallim

Më: 22 janar 2022 Në ora: 15:37
Monika Lubonja dhe Arjola Demiri

Monika Lubonja dhe Arjola Demiri e kanë nisur ditën e sotme duke përshëndetur Beatrix Ramosajn, e cila la mbrëmë përfundimisht shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Ato të dyja i bënë thirrje këngëtares së njohur që të bëjë këngën që u ka premtuar dhe t’i përshëndes aty brenda në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Madje Monika i drejtohet mamit të Beatrix, Antigonës që ta ulë Trixën dhe të bëjë këngën. Më pas ajo i tha se kur të dalë nga shtëpia do ta takojë dhe do ta kallin.

Biseda mes Arjolës dhe Monikës:

Monika: Beatrix të përshëndesim. Në bëj këngën që na premtove

Arjola: Të na përshëndesësh ne të dyjave

Monika: Mami Antigone ule vajzën që të shkruaj këngën. E kur të dali nga këtu, do dalim ta kallim

Arjola: Çfarë mamin është, është bishë fare

Monika: Ashtu më duhen, gra që janë flakë, që kanë forcë dhe që kanë mirësi brenda, ju dua.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat