Shikoni se si dridhej nga emocionet Beatrixa pas eliminimit

Mediale Vip

Shikoni se si dridhej nga emocionet Beatrixa pas eliminimit

Më: 22 janar 2022 Në ora: 19:50
Beatrixa

Beatrix Ramosaj tha se e dinte se do eliminohej dhe tek ky moment kamera fokuson nga afër këngëtaren e cila shihet duke u dridhur nga emocionet.

Ndryshe, artistja shqiptare i dha fund eksperiencës së saj brenda shtëpisë duke u eliminuar pas disa javëve qëndrimi në Big Brother VIP e cila edhe nisi një lidhje dashurie.

Ajo gjatë gjithë javës ishte e tensionuar dhe e mërzitur duke menduar se si mund të jetë pritur jashtë lidhja që krijoi me Donaldin brenda shtëpisë.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat