Çka po ndodh me të? Zhduket Beatrix Ramosaj

Mediale Vip

Çka po ndodh me të? Zhduket Beatrix Ramosaj

Më: 22 janar 2022 Në ora: 21:44
Beatrix Ramosaj

Spektakli i së premtes i “Big Brother VIP Albania”, ka pasur një dinamikë të jashtëzakonshme, por edhe me diskutime mjaft banale.

Në fakt, zgjatja e shout real ka bërë që “Big Brother VIP” të nisë e të bajatizohet.

Nga shtëpia e “Big Brother” ka dalë Beatrix Ramosaj, kisne si më e votuara e publikut për ta lënë shtëpinë dhe ëndrrën për çmimin e madh.

Beatrix është dukur mjaftë e shqetësuar pas daljes, madje drridhej në studio.

Sot, ajo nuk është lajmëruar fare në Instagram, ndërkohë që gjatë gjithë qëndrimit të saj në shtëpi faqja e saj ka qenë tejet aktive.

Image
Faqja e Beatrix Ramosajt
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat