Pamjet/ Donika Kadaj-Bujupi ngrihet për së gjalli

Mediale Vip

Pamjet/ Donika Kadaj-Bujupi ngrihet për së gjalli

Më: 22 janar 2022 Në ora: 21:47
Donika Kadaj-Bujupi

Për vite me radhë Donika Kadaj-Bujupi ka qenë një nga politikanet më aktive të skenës politike vendore.

Janë të njohura lëvizjet politike të Kadaj-Bujupi, që gjithashtu ka qenë edhe një nga politikanet më mediatike.

Donika, e ka lënë pas krahëve politiken dhe këto kohë thjeshtë po e shijon jetën dhe kohën si person pa angazhime.

Image
Donika Kadaj-Bujupi

Këto ditë të ftohta e me borë, kaçutelsja po duket më e bukur se kurrë, por siç shihet në këtë foto është ngrirë në borë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat