Çfarë i tha Fifi Donaldit në vesh?

Mediale Vip

Çfarë i tha Fifi Donaldit në vesh?

Më: 26 janar 2022 Në ora: 00:34
Fifi dhe Donaldi

Fifi ka hyrë mbrëmjen e sotme brenda shtëpisë së ‘Big Brother Vip’, për një suprizë për Monika Lubonjën me të cilën krijoi një miqësi gjatë qëndrimit të saj në shtëpi.

Por, përveç Monikës, Fifi takoi edhe banorët e tjerë, për të cilët tha se e kishte marrë malli dhe nuk i kurseu disa komente ndaj tyre.

“Jam dobësuar i kam humbur dy kile”, i thotë Arjolës teksa e përqafon.

Një përqafim prekës ishte edhe ai me Donaldin, teksa dëgjohet që i thotë: “Ja u futa prapë, na ke jashtë, do bëhesh i fortë, mos u qurravit se je burrë!”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat