Lei Kraja flet për divorcin e prindërve dhe pse nuk është dakord me mamin e saj

Mediale Vip

Lei Kraja flet për divorcin e prindërve dhe pse nuk është dakord me mamin e saj

Më: 26 janar 2022 Në ora: 08:13
Lei Kraja

Lei Kraja ka folur në programin e pasdites në RTSH, Ditë pas dite për divorcin e prindërve të saj.

Tema që po diskutohej në studio, udhëhequr nga Fjodora Fjora kishte në fokus marrëdhënien mes çifteve me diferencë në moshë.

Lei ka rrëfyer që prindërit e saj janë të divorcuar dhe kanë 10 vjet diferencë nga njëri-tjetri.

“Mami thotë që nuk ka funksionuar për shkak të diferencës së moshës. Por unë jam e bindur që nuk është kështu, thjesht nuk ka funksionuar sepse nuk ishin për njëri-tjetrin, mosha nuk ka lidhje me dashurinë”, u shpreh Lei.

Moderatorja ka folur edhe më herët për këtë temë, duke pranuar se ndarjen e prindërve e ka përjetuar shumë personalisht, por edhe familja e saj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat