Një nuse ‘shembullore’ Elita Rudi uron nënën e Gjikos me fjalët më të ëmbla në ditën e lindjes

Mediale Vip

Një nuse ‘shembullore’ Elita Rudi uron nënën e Gjikos me fjalët më të ëmbla në ditën e lindjes

Më: 26 janar 2022 Në ora: 15:49
Elita me vjehrren

Elita Rudi dhe Gjiko janë ndër çiftet më të njohur dhe më të dashur të showbizit shqiptar. Moderatorja ka një raport shumë të mirë jo vetëm me bashkëshortin, por edhe me vjehrrën e saj.

Aq mirë shkojnë ato me njëra-tjetrën sa duken më shumë si shoqe të ngushta.

Në rastin e ditëlindjes e nënës së Gjikos, Lirijes, Elita ka publikuar disa fotografi ku shihet krah saj dhe e uron me fjalët më të ëmbla dhe e falenderon për kujdesin ndaj tyre.

Madje, moderatorja e quan “bestie”, një term referuar shoqes së ngushtë.

Image
Storie në Instagram

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat