Sa telefona i mban me vete Bora Zemani?

Mediale Vip

Sa telefona i mban me vete Bora Zemani?

Më: 26 janar 2022 Në ora: 22:34
Bora Zemani

Jeta private e prezantueses së njohur Bora Zemani, është plotësisht në fokusin e medias rozë.

Ka kohë që ajo flitet e përflitet poshtë e lartë, fillimisht për ndarjen nga bashkëshorti e më pas lidhjen me Donald Veshaj.

Edhe ndarja me Donaldin bëri shumë bujë mediatike, duke e vënë edhe një herë prezantuesen e “Përputhen” në qendër të vëmendjes.

Që nga hyrja e Veshajt në “Big Brother VIP Albania”, sërish janë ndezur diskutimet për dyshen në fjalë.

E, pavarësisht zhvillimeve të jetës sentimentale, në anën profesionale Bora ka shumë punë, sa një telefon nuk i mjafton. Siç mund ta shihni ajo i ka dy të tillë.

Image
Bora

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat