Sabiani tregon gjendjen e Beatrix pas daljes nga “Big Brother VIP”

Mediale Vip

Sabiani tregon gjendjen e Beatrix pas daljes nga “Big Brother VIP”

Më: 27 janar 2022 Në ora: 06:51
Sabiani

Ish-banori i shtëpisë ka treguar gjendjen e këngëtares.

Sabiani ishte i ftuar në emisionin “Goca&Gra”.

Gjatë bisedës, ai u pyet edhe për gjendjen e Beatrixës për të cilën u tha se nuk po ndjehet mirë pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

“Kam biseduar me nënën e Trixës është mirë, besoj se do i kaloj shumë shpejt nuk ka asgjë për tu shqetësuar”, tha ndër të tjera Sabiani.

Ndryshe, dje Beatrix Ramosaj ka bërë një postim në Instagram e cila falënderoi të gjithë ata që i kanë qëndruar pranë, gjithashtu tha se është më mirë dhe Donaldit i dëshiron fitoren e “Big Brother VIP”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat