Mozzik dhe Elvana Gjata publikojnë këngën e re “Ska”

Mediale Vip

Mozzik dhe Elvana Gjata publikojnë këngën e re “Ska”

Më: 27 janar 2022 Në ora: 08:29
Mozzik

Reperi i njohur nga Ferizaj, Mozzik, ka publikuar në mesnatë (e enjte) projektin e ri muzikor.

Ai ka bashkuar forcat me artisten nga Shqipëria, Elvana Gjata, projekti i të cilëve është kompletuar edhe me videoklip.

“Ska” mban titullin kjo këngë që është pjesë e albumit të ri të artistit të quajtur, “Lamboziki”.

Teksti është shkruar nga vet 26-vjeçari, kurse për producimin u përkujdes Rzon së bashku me Pëllumb beats.

Videoklipi ndërkohë i është besuar produksionit të njohur, Entermedia.

Gramos Aliu (emri i vërtetë) edhe në vitin që lamë pas solli një sërë projektesh të suksesshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat