Sabiani flet për marrëdhënien me dy gratë e tij

Mediale Vip

Sabiani flet për marrëdhënien me dy gratë e tij

Më: 27 janar 2022 Në ora: 12:54
Sabiani

Sabiani është shndërruar në një personazh mjaft të dashur pas daljes nga shtëpia e Big Brother. Brenda shtëpisë, pak e ka cekur jetën e tij private dhe ndarjen nga nëna e vajzës së tij.

I ftuar mbrëmjen e djeshme në programin “Goca dhe Gra”, këngëtari zbuloi për herë të parë detaje nga historia e tij.

Duke folur për raportet që ka me ish-partneren dhe partneren e tij, Sabiani u shpreh se ka marrëdhënie të mira me të dyja.

“Do të jem shërbëtori i tyre gjithë jetën”- është shprehur Sabiani duke folur me superlativa për to e duke nënkuptuar se ruan një marrëdhënie të mirë edhe me ish bashkëshorten e tij, nënën e Kejsit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat