Dafina sjell një befasi me 14 shkurt

Mediale Vip

Dafina sjell një befasi me 14 shkurt

Më: 27 janar 2022 Në ora: 14:46
Dafina Zeqiri

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, duket se po i kompleton me videoklip të gjitha këngët e albumit të ri “Dafinë Moj”.

Ajo së fundmi në një postim të shpërndarë në rrjete sociale njoftoi se në shkurt do të lansojë të fundit projekt me videoklip nga albumi i lartpërmendur.

Ndonëse nuk ka zbuluar se për cilën këngë saktësisht është fjalë, një gjë është se sigurt se po vjen më 14 shkurt, në Ditën e të Dashuruarve.

“Videoja muzikore e fundit nga albumi Dafinë Moj publikohet më 14 shkurt”, ka thënë ajo.

Ajo vetëm pak ditë më parë solli klipin e “Tduh-duh” në bashkëpunim me partnerin e saj, DJ Geek.

Image
Dafina Zeqiri (Foto: Instagram)
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat