Arjola Demiri merr vendimin e papritur

Mediale Vip

Arjola Demiri merr vendimin e papritur

Më: 27 janar 2022 Në ora: 16:47
Arjola Demiri

Në një bisedë me Einxhel, Arjola ka folur për situatën e Ilirit dhe Monikës duke thënë se ajo ka hequr dorë nga zgjidhja e gjithë kësaj situate.

“Unë kam hequr dorë nga zgjidhja e kësaj situate. I kam qëndruar afër si njërit, si tjetrit, në momente shumë të vështira dhe shumë kritike këtu brenda.

T’i duash njerëzit sinqerisht edhe t’i respektosh sinqerisht dhe të mos e vlerësojnë këtë gjë, ata janë të humbur jo unë”, u shpreh ajo.

“Ja thashë dhe Monikës sot, ja thashë dhe dje, unë kur ja dua të mirën një personi nuk çohem të flas për atë personin dhe as ta vë në vështirësi personin”, tha Einxhel.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat