Dëgjoni anën e historisë së Beatrix përmes këngës së saj të re

Mediale Vip

Dëgjoni anën e historisë së Beatrix përmes këngës së saj të re

Më: 27 janar 2022 Në ora: 20:32
Beatrix Ramosaj, Donald Veshaj

Që pas daljes nga Big Brother VIP, Beatrix Ramosaj u zhduk nga vëmendja e publikut.

Por ajo u rikthye të rrëfejë anën e saj të historisë përmes asaj që ajo di të bëjë më së miri – muzikës!

Artistja publikoi këngën e saj të re që rrëfen të gjitha emocionet dhe ndjenjat e saj.

Kënga e re titullohet “Faj”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat