Liberta Spahiu zbulon djalin bukurosh të Alaudin Hamitit

Mediale Vip

Liberta Spahiu zbulon djalin bukurosh të Alaudin Hamitit

Më: 27 janar 2022 Në ora: 21:14
Alaudini me familje

Liberta Soahiu dhe Alaudin Hamiti janë dy personazhe shumë të njohur të botës së televizionit në Kosovë.

Alaudini ka bërë një tërheqja nga ekrani, ndërkohë që Liberta vazhdon të jetë producente dhe prezantuese e “Prive”-së.

Miqësia mes dy personazheve të njohur vazhdon të jetë e fortë si gjithmonë dhe ata duken të pa ndarë edhe familjarisht.

Liberta, sot ka publikuar një fotografi ku miki i saj Alaudin Hamiti shihet me të birin simpatik, Noarin.

Image
Alaudin Hamiti me djalë

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat