Adelina Tahiri duket bukur edhe në ditë të ftohta

Mediale Vip

Adelina Tahiri duket bukur edhe në ditë të ftohta

Më: 27 janar 2022 Në ora: 21:52
Adelina Tahiri

Adelina Tahiri është njëra ndër këngëtaret më të dashura në vend.

Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj por jo vetëm,.

Jeta e saj luksoze është ajo që komentohet më së shumti, por së fundmi ajo që ka rënë në sy janë disa foto të këngëtares.

Adelina ka postuar në llogarinë e saj në Instagram ku po shihet duke pozuar në dëborë.

Edhe pse në ditë të ftohta, kjo nuk e pengon Adelinën të duket seksi dhe bukur. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat