Romeo zbulon si e shohin mami dhe babi Donaldin në “BBV”

Mediale Vip

Romeo zbulon si e shohin mami dhe babi Donaldin në “BBV”

Më: 28 janar 2022 Në ora: 00:54
Familja e Donald Veshajt

Pak para finales edhe prindërit e Donaldit nuk ndahen një moment nga ekrani i televizorit.

“Zgjohem të pi ujë gjatë natës dhe gjej këto rojet. Njëri sy hapur dhe tjetri sy mbyllur”, ka shkruar Romeo krah pamjes ku duket të dy prindërit të shtrirë, duke parë Donaldin në orët e vonq të natës.

Kujtojmë se disa javë më parë, Donaldi ka marrë një surprizë e cila e ka emocionuar shumë brenda shtëpisë, duke takuar mamanë dhe babain e tij.

Image
Postimi i Romeos

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat