Influencerja më e re në Instagram është vajza e Manjola Nallbanit

Mediale Vip

Influencerja më e re në Instagram është vajza e Manjola Nallbanit

Më: 28 janar 2022 Në ora: 08:21
Sindi dhe Manjola Nallbani

Manjola Nallbani ka kërkuar sot mbështetje bga ndjekësit e saj, për të bijën Sindin.

Dhe jo nuk bëhet fjalë për librin e radhës, por për grimin. Sindi paska pasion edhe për grimin si çdo vajzë në moshën e saj.

Por qenka edhe shumë e aftë në realizimin e tij.

Videon e parë ku tregon hap pas hapi çdo procedurë të rutinës së saj për grimin perfekt e publikoi sot dhe mbështetjen e para ja dha e ëma, pastaj edhe shoqet e saj, të cila me komente kanë kërkuar të lënë takime me artisten më të re të make up-it në qytet.

Nuk dimë sa seriozisht do i futet grimit Sindi, por pasioni që ka për të duket qartë me këto video dhe me kujdesin për të shpjeguar detajet e hapave që për të bëjnë grimin perfekt.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat