Einxhel rrëzohet dhe thyen krahun

Mediale Vip

Einxhel rrëzohet dhe thyen krahun

Më: 28 janar 2022 Në ora: 09:19
Einxhel

Einxhel Shkira ka thyer krahun në shtëpinë e Big Brother VIP.

Teksa ishte duke u argëtuar ajo ka pësuar një aksident.

Duke u munduar të rrotullohej sipër një “rrote”, ajo rrëzohet në tokë.

Banorët e tjerë fillimisht nuk e besuan mirëpo më pas u ngritën për ta ndihmuar.

@bigbrothervipal Pamje te Renda 😣#fyp #bigbrothervipal #einxhelshkira ♬ suono originale - Big Brother Vip Albania 🇦🇱

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat