Çka po feston Era Istrefi në Angli?

Mediale Vip

Çka po feston Era Istrefi në Angli?

Më: 28 janar 2022 Në ora: 11:54
Era Istrefi

Era Istrefi sërish ka marrë rrugë drejt Anglisë.

Kësaj radhe artistja shkoi për të festuar krah motrës së saj Nitës e cila prej vitesh jeton atje.

Era ndau fotografi në Instagram krah Nitës duke shkruar se po feston për të.

Ndryshe artistja ka njoftuar së fundmi se këtë vit do të dëgjojmë muzikë të re nga ajo.

Image
Nita dhe Era Istrefi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat