Einxhel rrëzohet keq në shtëpinë e Big Brother VIP, banorët në pritje të doktorit, reagon Dj Dagz

Mediale Vip

Einxhel rrëzohet keq në shtëpinë e Big Brother VIP, banorët në pritje të doktorit, reagon Dj Dagz

Më: 28 janar 2022 Në ora: 14:47
Dagz dhe Einxhel

Prezantuesja e njohur Einxhel Shkira ka përjetuar një moment aspak të këndshëm të enjten në Big Brother VIP.Teksa tentoi të rrotullohet në një orendi në formë rrethi, ajo rrëshqiti së bashku me orendinë dhe u rrëzua në dysheme.

Në atë moment, banorët që ishin në dhomë e ndjenjës fillojnë të qeshin, teksa kur shohin se situata është serioze i vijnë në ndihmë.

Pasi banorët dalin në oborr, ata fillojnë të qeshin me të madhe duke kujtuar momentin e rrëzimit, ndërkohë që aktori Donald Veshaj vrapon për t’i ardhur në ndihmë.

Ndërkohë, fansat e çiftit kanë publikuar në rrjetet sociale një mesazh që kanë pranuar nga i dashuri i Einxhel, DJ Dagz, në një grup privat të fansave të krijuar në Instagram.

“E fortë është Einxhelm, mos u bëni merak”, ka shkruar Dagz, duke treguar kështu se nuk ka vend për shqetësim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat