Sarah Berisha bën dedikim për Einxhel Shkirën pasi kjo e fundit ndodhet në spital

Mediale Vip

Sarah Berisha bën dedikim për Einxhel Shkirën pasi kjo e fundit ndodhet në spital

Më: 28 janar 2022 Në ora: 18:21
Sarah Berisha

Të enjten mbrëmë (27 janar), prezantuesja e njohur, Einxhel Shkira ka pësuar një lëndim të rëndë teksa tentoi të rrotullohet në një orendi dhe më pas përfundoi e rrëzuar në dysheme.

Moderatorja tashmë është largua nga shtëpia e Big Brother VIP për të iu nënshtruar trajtimit profesional mjekësor.

Gjatë kësaj kohe “Vëllai i madh” ka njoftuar se Einxhel do të jetë në përcjellje të kamerave dhe pas përmirësimit të gjendjes së saj ajo do të rikthehet në shtëpi.

Pas gjithë kësaj ngjarje kanë ardhur reagime të ndryshme, në mesin e tyre edhe të ish-banorëve të shtëpisë, siç ishte blogerja, Sarah Berisha.

Në një postim që ka bërë së fundmi në InstaStory, Sarah e cila ka bërë një dedikim për Enixhel përmes një fotografi ku shihet përkrah saj dhe Beniadës.

Image
Sarah Berisha, Einxhel dhe Beniada

“Të gjithë me  dimë se sa e fortë je ti. Shërim të shpejtë o dhëmbë-lepur”, ka shkruar Sarah sipër postimit.

Ndërkohë, sonte pritet eliminimi i radhës, dy banorët e nominuar janë Egzona Rafuna dhe Dritan Brama.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat