Mungoi dhe sot në “Për’puthen”, vjen reagimi i parë nga Bora Zemani, ja çfarë ka ndodhur

Mediale Vip

Mungoi dhe sot në “Për’puthen”, vjen reagimi i parë nga Bora Zemani, ja çfarë ka ndodhur

Më: 28 janar 2022 Në ora: 21:18
Bora Zemani

Edhe ditën e sotme, moderatorja e “Për’puthen”  Bora Zemani ka munguar në program.

Siç bëri të ditur konkurrentja Ana Lleshi, e cila po e moderon emisionin e dashurisë, Bora ka munguar për shkak të një problemi shëndetësor.

Sonte, ajo e ka ndjekur nga shtëpia dhe përmes një postimi në Instastory shkruan: “Edhe sëmurë nuk rri dot pa e ndjekur Përputhen”.

“Silluni mirë”, shkruan më tej ajo për konkurrentët.

Ende nuk dihet se çfarë problemi shëndetësor ka dhe se kur do të rikthehet në program.

Image
Postimi i Bora Zemanit
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat