Reagon Dj PM pasi Einxhel Shkira theu krahun dhe iu nënshtrua operacionit

Mediale Vip

Reagon Dj PM pasi Einxhel Shkira theu krahun dhe iu nënshtrua operacionit

Më: 28 janar 2022 Në ora: 22:21
Dj PM

Derisa po bënin një lojë brenda shtëpisë së Big Brother VIP, Einxhel Shkira dyshohet të ketë thyer krahun.

Banorja e cila nisi aventurën e saj në Big Brother me 26 tetor, është larguar përkohësisht nga shtëpia, për t’iu nënshtruar një operacioni.

Reagimet kanë qenë të shumta në rrjete sociale, derisa nuk kanë munguar edhe ato nga banorët që janë larguar.

Së fundmi ka qenë Dj PM ai i cili i ka uruar shërim të shpejtë moderatores nga Shqipëria.

“Qëndro e fortë motër”, ka shkruar Dj PM në llogarinë e tij në Instagram, derisa ka publikuar edhe një fotografi të Einxhelit.

Einxhel Shkira nuk dihet ende nëse do të jetë në gjendje të vazhdojë lojën e saj në Big Brother VIP.

Image
Storie në Instagram

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat