Shqiptarja mahnit jurinë e “The Voice of Finland”, ngrihen në këmbë dhe e duartrokasin

Mediale Vip

Shqiptarja mahnit jurinë e “The Voice of Finland”, ngrihen në këmbë dhe e duartrokasin

Më: 29 janar 2022 Në ora: 09:14
Argjenda Aliu

Një tjetër shqiptare ka shkëlqyer me zërin e saj.

Së fundmi 16 vjeçarja, Argjenda Aliu është bërë pjesë e “The Voice of Finland”.

Ajo interpretoi këngën ‘Yours’ të këngëtares së njohur, Ella Henderson, duke bërë që gjithë paneli i jurisë të kthejë karriget e tyre.

Juria mbeti e mahnitur nga zëri brilant i adoleshentes nga Kosova që pushtoi skenën.

Ata në fund edhe u ngritën në këmbë duke duartrokitur këngëtaren e re.Ajo arriti të kaplonte dhe zemrat e publikut, duartrokitjet e së cilëve dëgjoheshin gjatë transmetimit të “The Voice of Finland”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat