Komenti i këngëtarit në foton e Madonës e ktheu gjithë rrjetin kundër tij

Mediale Vip

Komenti i këngëtarit në foton e Madonës e ktheu gjithë rrjetin kundër tij

Më: 1 shkurt 2022 Në ora: 14:03
Madonna

Madonna publikoi një sërë fotosh provokuese në Instagram, por çfarë shkaktoi zhurmë në rrjet ishte komenti i këngëtarit të famshëm, Nelly, në këto foto.

Reperi 47-vjeçar, shkroi:

"Disa gjëra duhet të mbulohen".

Fansat e Madonna-s i dolën shpejt në mbrojtje për fotot, ku ajo shfaqej me të brendshme të zeza, geta rrjetë dhe një xhaketë të qëndisur.

“Të gjitha këto komente negative janë të neveritshme. A e dëgjoni veten? Është viti 2022. Kjo është një grua 63-vjeçare që është më e suksesshme se të gjithë ju dhe ka përvojë të mjaftueshme jetësore për të marrë vendimet e veta kur bëhet fjalë për imazhin e saj,” komentoi një fans për foton e Madonna-s.

“Të gjithë duhet të shikoni VETEN TUAJ dhe të pyesni pse dreqin po përpiqeni ta bullizoni në internet këtë person për mënyrën se si duket? Është e pa këndshme dhe jep energji të keqe. @nelly ky mesazh është edhe për ty,” -shkroi një fanse tjetër.

Kjo nuk është hera e parë që një reper i famshëm e kritikon publikisht Madonna-n për fotot e saj të guximshme në Instagram.

Reperi 50 Cent kohët e fundit i quajti fotot e saj provokuese me të brendshme, “qesharake”.

“Kjo është Madonna nën krevat që përpiqet të bëjë si e virgjër në moshën 63-vjeçare. I bëjnë dalje, nëse nuk nxjerr prapanicën e saj të vjetër.”

Mbretëresha e popit iu përgjigj menjëherë, duke ndarë një foto të tyre së bashku në tapetin e kuq në vitin 2003.

"Këtu është 50 Cent që pretendon të jetë miku im," shkroi ajo në Instastory-n e saj. “Tani ke vendosur të flasësh pak për mua. Unë mendoj se karriera jote e re po tërheq vëmendjen duke u përpjekur të poshtëroni të tjerët në mediat sociale. Zgjedhja më pak e goditur që mund të bëni si artist dhe i rritur.”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat