“Do kishte shkulur themelet”/ Einxhel komenton zinxhirin: Duhet të kishte çuar Ilirin dhe Donaldin në nominim

Mediale Vip

“Do kishte shkulur themelet”/ Einxhel komenton zinxhirin: Duhet të kishte çuar Ilirin dhe Donaldin në nominim

Më: 3 shkurt 2022 Në ora: 13:25
Einxhel Shkira

Edhe pse kanë kaluar disa ditë që nga zinxhiri i fundit i shpëtimit, Einxhel dhe Arjola e kanë komentuar sërish.

Në një moment, moderatorja e njohur thotë se Monika duhet që të kishte çuar në nominim Ilirin dhe Donaldin.

Pjesë nga biseda:

Einxhel: Ka pasur plot raste që kanë shkuar dy veta në nominim, më thuaj ndonjëherë që ne kemi çuar ata të dy, asnjëherë.

Arjola: Jo

Einxhel: Për një arsye apo tjetër, nuk i kemi çuar asnjëherë ata të dy. Ta thashë e vetmja mundësi ishte e Monikës herën e kaluar, që ti nxirrte të dy. Aty i thashë do tregoje se je lojtare e fortë dreqi ta hajë. Aty do kishte shokuar gjithë opinionin publik, do kishte shkulur themelet. Kishte mundësinë për të bërë show-n më të madh. Thashë ku qëllova e para, atëherë ku nuk duhej të qëlloja e para.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat