Arbana hyn në mënyrën më të veçantë në Big Brother VIP, befason banorët

Mediale Vip

Arbana hyn në mënyrën më të veçantë në Big Brother VIP, befason banorët

Më: 8 shkurt 2022 Në ora: 08:42
Arbana Osmani

Drekën e banorëve të Big Brother VIP e përgatiti sot Arbana Osmani.

Ajo ka dërguar në shtëpi ushqime të gatuara nga vetë ajo dhe konkurrentët janë emocionuar më shumë se kurrë.

“Yjet e mi, për emocionet që na keni dhuruar, sot kam kënaqësinë t’ua bëj unë drekën”, shkruhej ndër të tjera në letrën e shkruar nga moderatorja e njohur.

Banorët e falënderuan dhe sigurisht kanë shijuar drekën e shumëllojshme që ajo u ka dhuruar.

Arbana përtej televizionit dhe punës së saj ka folur shpesh për pasionin për gatimin dhe recetat më të dashura i ka ndarë me fansat, një pjesë në Instagram e të tjera në librat e saj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat