Arjola nuk e shqipton mirë mbiemrin e Borës, acarohet Donaldi

Mediale Vip

Arjola nuk e shqipton mirë mbiemrin e Borës, acarohet Donaldi

Më: 9 shkurt 2022 Në ora: 15:49
Donald Veshaj

Gjatë ditës së djeshme, “Vëllai i madh” në shtëpinë më të famshme në Shqipëri i ka vënë banorët përball një prove të re, e cila ishte të lexojnë titujt e lajmeve të fundit dhe të përgjigjen nëse janë të vërteta apo jo.

Në një moment, aktorja Arjola Demiri ishte duke e lexuar titullin: “Bora Zemani shpallet personazhi i vitit 2021”, teksa nuk e shqiptoi mirë mbiemrin Zemani, reagimi i ish të dashurit të saj, Donaldit ishte i menjëhershëm duke i thënë se e shqiptoi gabimisht.

“Më fal, vëlla Zemani, Bora Zemani”, u shpreh Arjola pas reagimit të Donaldit.

Kujtojmë se aktori ka nisur një lidhje të re dashurie me këngëtaren kosovare, Beatrix Ramosaj, gjatë kohës që kjo e fundit ishte pjesë e “Big Brother VIP”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat