Vildane Zeneli shfaqet tërheqëse nga pushimet në Florida

Mediale Vip

Vildane Zeneli shfaqet tërheqëse nga pushimet në Florida

Më: 9 shkurt 2022 Në ora: 20:46
Vildane Zeneli

Modelja e njohur shqiptare, Vildane Zeneli njihet për linjat e saja tërheqëse.

Bukuroshja kosovare ka publikuar disa foto ku shihet duke shijuar pushimet në Florida.

Ajo shihet e veshur me bikini, veshje të cilat ia theksojnë trupin e saj seksi dhe asetet e tonifikuara.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vildãné (@vildanezeneli)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vildãné (@vildanezeneli)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat