Java pozitive e Atarës dhe Orindës

Mediale Vip

Java pozitive e Atarës dhe Orindës

Më: 13 shkurt 2022 Në ora: 16:13
Orinda ka treguar gjithë momentet e ëmbla me të voglën e saj

Me një video shumë të ëmbël, Orinda Huta i ka treguar gjithë ndjekësve në Instagramin e saj se kjo javë ka qenë e dedikuar për të voglën e saj Atarën.

Pasi doli pozitive me Covid-19 së bashku me vajzën, ajo është izoluar në shtëpi dhe gjithë javën e ka kaluar me të.

Në copëzat e bashkuara të përmbledhura në video, Orinda ka treguar gjithë momentet e ëmbla me të voglën e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

Kaq u desh që një lum komentesh për Atarën të pushtonin Instagramin. Së fundmi ajo është qendra e vëmendjes në profilet e prindërve VIP.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat