Plas sherri mes Arjolës, Arditit dhe Xheisarës ne studio, dalin pamjet e patransmetuara

Mediale Vip

Plas sherri mes Arjolës, Arditit dhe Xheisarës ne studio, dalin pamjet e patransmetuara

Më: 16 shkurt 2022 Në ora: 11:03
Xheisara, Arditi dhe Arjola

Mbrëmë Prime i Big BROTHER Vip u zëvendësua me BBV Fan Club.

Gjatë mbrëmjes një sherr ka ndodhur mes ish-banorëve që nuk u transmetua gjatë emisionit.

Ardit Cuni ka qenë pjesë e këtij debati me tone të ashpra me Xheisarën dhe Ariolën.

Vetë këngëtari e ka bërë me dije lajmin përmes një postimi në Instagram.

Duket se debati është rreth Donaldit, por sidoqoftë nuk kuptohet saktësisht çfarë kanë thënë dhe çfarë qëndrimi mbajnë ish-banorët.

Finalja që ka tensionuar gjakrat mes personave që nuk mund të preknin finish-in e kësaj sfide do të jetë të premten.

4 finalistët janë Beniada, Donaldi, Einxhel dhe Iliri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat