Arbana në të kuqe për finalen e BBV! Veshja e saj kap shifrën marramendëse

Mediale Vip

Arbana në të kuqe për finalen e BBV! Veshja e saj kap shifrën marramendëse

Më: 18 shkurt 2022 Në ora: 22:07
Arbana Osmani

Sonte mbahet finalja e BBV dhe Arbana u shfaq më magjepëse se kurrë me një kostum satin të Alexander McQueen në ngjyrë të kuqe.

Me gjithë elegancën që e karakterizon, veshja e markës luksoze, u siguruara nga Monopol Concept Store, që ofron në Shqipëri markat e luksit për ata që dinë ta vlerësojnë të bukurën.

Veshja e kalon vlerën e 4000 eurove dhe me siguri do mbahet mend, pasi e veshur me këtë kostum, Arbana lajmëroi se është në pritje të fëmijës së tretë.

Kostumin satin moderatorja e ka kombinuar me bizhuteri të mëdha me dizajn gjarpri dhe sandale të zeza.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat